Neden biz ?

KURYEPARK’I SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER?

  1. KURYEPARK tasarruf sağlar.

Gönderilerinizi kendi personeliniz ve aracınız ile gönderdiğinizde daha pahalıya mal olur.

  1. KURYEPARK zaman kazandırır.

Telefon etmeniz ile anında operasyon merkezinden talimatı alan motokurye, gönderiyi alarak motor ile trafikte yol almanın avantajını kullanarak kısa sürede karşı adrese gönderinizi ulaştırır.

  1. KURYEPARK teknoloji kullanır.

Operasyon merkezinde kullanılan  özel olarak yazdırdığımız operasyon kurye yazılımı, son model bilgisayarlar, profesyonel çağrı merkezi altyapılı santral cihazımız,son model GPRS’ li cep telefonları sistemi sayesinde çağrıdan en geç 10 saniye sonra kurye talimatı alır ve harekete geçer. Otomatik sayacımız devreye girerek  en hızlı bir şekilde gönderiniz sizden alınır ve alıcısına taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde ulaştırılır.

4.KURYEPARK ’da her müşterinin bir müşteri temsilcisi vardır.

Her bir müşterinin temsilcisi vardır ve işleri yakın takiptedir.

5.KURYEPARK raporlar.

Teslimat bilgisini sahadaki personelimiz elindeki GPRS bağlantılı cep telefonundan teslim alan kişinin adını ve soyadını telefona girdikten sonra devreye giren otomatik e-mail sistemi raporu müşteriye sunar. Böylece kurye binayı terk etmeden müşteri teslimat bilgisini almış olur. Kullanılan esnek database sayesinde her türlü raporlama müşteriye sunulabilmektedir.

  1. KURYEPARK doğru fiyatlar.

Kullanılan özel kurye yazılımı ve GPRS li cep telefonu ve yazılımı ile sistemimizdeki tüm kayıt bilgileri kuryenin kullanmış olduğu cep telefonu ekranında anında görünür. Ve fiyatlandırmada manuel bir giriş olmamaktadır. Bu sebeple hatalar önlenmektedir.

  1. KURYEPARK eğitimli personel kullanır.

Görev alan personel sürekli olarak hizmet içi eğitime tabii tutulurlar.

  1. KURYEPARK özel ve standart kıyafet kullanır.

Kuryelerin hepsi özel ve standart kıyafetleri ile kaliteli hizmet sağlarlar.

  1. KURYEPARK İstanbul ’a hakimdir.

Operasyon departmanı ve kuryelerimiz tüm İstanbul ’un cadde ve sokaklarını karış karış bilirler. Bu yüzden zaman kaybetmezler.

  1. KURYEPARK iş yükünüzü hafifletir.

İşinizi bize verdiğiniz anda  tekrar düşünmenize gerek kalmaz. Periyodik işlerde özellikle tek talimat ile iş yükünüzden kurtulursunuz.

  1. KURYEPARK toplu ve ekonomik taşır.

Toplu gönderilerde uygulanan özel fiyatlar ciddi tasarruf sağlar.