Hizmetlerimiz

KURYEPARK, İstanbul içerisinde motorlu kurye ve dağıtım hizmeti sunmaktadır.

  1. VERDİĞİMİZ HİZMETLER :

Normal Kurye Gönderileri : İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktaya maksimum   180 dakika içinde yapılan teslim şeklidir.

Ekspres Kurye Gönderileri : İstanbul içinde bir noktadan başka bir noktaya acil olarak ulaşması gereken evraklar için maksimum 90 dakikada yapılan teslim şeklidir. Normal gönderilere kıyasla 2 kat ücret uygulanmaktadır.

Araç Kurye Gönderileri : Hacimli gönderilerinizde tahsis edilen araçlarımız gönderilerinizi adresinizden alarak istediğiniz adrese ulaştırırlar. 180 ile 300 dk arasında teslimat yapılmaktadır.

Ekstra Bölge Kurye Gönderileri : Şehir merkezlerine ulaşımı zor ve iş potansiyeli düşük olan bölgeler ekstra bölge sınıfına dahil edilmektedir. Bu bölgeler için liste fiyatına ilave olarak ekstra fiyat listesinde belirtilen fiyat alınmaktadır.

Teslimat : Motorlu kurye gönderilerinizde belirlenen teslim şekline uygun olarak, imza karşılığı teslim edilmektedir.

Teslimat Bilgisi: Göndermiş olduğunuz gönderiler teslim edildiğinde detay bilgileri anında e-mail adresinize  gönderilmektedir.

 

  1. ÇALIŞMA ŞEKİLLERİMİZ;

A ) Peşin Müşteri Gönderileri : Kurye gönderileri sık olmayan müşterilerimiz ile çalışma şeklimizdir. Gönderi ücreti, kurye gönderisi yapıldığı anda peşin olarak alınır ve fatura edilir

B ) Abone Müşteri Gönderileri: Kurye gönderileri yoğun olan müşterilerimiz ile çalışma şeklimiz olup, online pullu ve cari olmak üzere iki şekli bulunmaktadır.

B/1) Pullu Müşteri Gönderileri: Çalışma başlangıcında müşterimizin hesabına online pul miktarı yüklenmektedir. Bu pullarımız   500 TL+KDV değerinde olup, bu ücret ilk abonelikte peşin olarak alınmaktadır. Gönderi teslim edildiğinde  gönderi tutarı otomatikman bakiyenizden düşülerek tarafınıza teslimat maili ile kalan bakiye iletilmektedir.

B/2) Cari Müşteri Gönderileri: Kurye gönderileri çok yoğun olan müşterilerimizde uygulanan yöntemdir. Müşterimiz sadece teslimat belgelerini doldurup kuryelerimize gönderileri ile birlikte teslim ederler. 15 günlük periyotlar ile raporlama yapılır ve ekinde fatura gönderilir. Cari çalışan müşterilerimizin ödemelerine ilişkin esaslar ‘Kurye Taşıma Sözleşmesinde’ düzenlenmektedir.